Spolu s Nadací Open Societu Fund Praha, DVTV a Kancelář Blaník vás zveme na politicky nekorektní show o žďárské politice Daniela Drtinová (DVTV), Sabina Slonková, Marie Kinský a další

Videozáznam z večera

Událost na Facebooku, Informace o sérii akcí na stránkách Nadace Open Societu Fund Praha

12729070_1669535119962154_7792857530888709222_n

Rozhovory a debata s hosty moderovaná Danielou Drtinovou. Promítání vybraných dílů seriálu Kancelář Blaník. Diskusní late night show představí zákulisí politiky v Česku i ve Žďáře Ukážeme také to, co proti lobbistům zmůže každý z nás…

Možná přijde i Tonda Blaník – Diskusní late night show pořádá internetová televize DVTV a Nadace OSF Praha ve spolupráci s Žijeme Žďárem.

Late night show moderuje Daniela Drtinová z DVTV.
Vystoupí investigativní novinářka Sabina Slonková, hraběnka Marie Kinsky a další hosté.

Vstupné 80Kč, Předprodej Kafíčko na Havlíčkově náměstí od 2. března a online již nyní na http://www.zijemezdarem.cz/blanik.
———————-
Série společenských večerů, které se uskuteční od konce února do začátku dubna v pěti městech České republiky. Cílem akcí koncipovaných jako tzv. late night show je představit zákulisí lobbingu a největší místní kauzy, ale také na příkladech dobré praxe ukázat, že problémům, se kterými se česká demokracie potýká, lze aktivně čelit.

Večery pořádá Nadace Open Society Fund Praha ve spolupráci s DVTV ve spolupráci s organizacemi z vybraných měst. Program zahrnuje promítání politicko-satirického seriálu Kancelář Blaník včetně premiérového dílu, talk show s vybranými hosty a hudebním vystoupením. Sérii večerů zahájí 26. února Ústí nad Labem, poté se přesune 18. března do Žďáru nad Sázavou, 23. března do Plzně, 1. dubna do Karlových Varů a nakonec 8. dubna do Brna.