Tým a kontakty

Žijeme Žďárem, z. s.
Brodská 1874/23, 591 01 Žďár nad Sázavou
IČ: 02492369
iniciativa@zijemezdarem.cz

Aleš Studený
Aleš vedl IT společnosti B:TECH a také týmu IT specialistů ve společnosti ŽĎAS, dnes ředitelem služeb ve společnosti ALVAO. Jeho tým konzultantů zlepšuje IT v českých i zahraničních firmách tak, aby fungovalo jako služba. Je aktivní v publikaci odborných článků na téma řízení IT (ITSM) a tuto problematiku také přednáší na vysokých školách.
Ve Žďáře žije celý život a chce, aby Žďár bylo to nejlepší město na světě.
V týmu šíří nákazu zdravého idealismu a udržuje pozitivní myšlení.
Kontakt: ales@studeny.cz

Jan Šedo
Vystudoval aplikovanou informatiku na MU v Brně, od roku 2002 se věnuje webovým technologiím, od roku 2006 speciálně sociálním sítím. Nyní pracuje v týmu prof. Hejného, který mění přístup k výuce matematiky. Vzdělávání a především podpora podnikavosti studentů a jejich občanské angažovanosti je jeho hlavním zájmem.
Má na starosti technickou stránku webu, facebook a stará se o granty.
Kontakt: jan.sedo@gmail.com

Jiří Hemza
Vystudoval Střední rybářskou školu a Vyšší odbornou školu vodního hospodářství a ekologie. Vysokoškolské vzdělání absolvoval na Mendelově univerzitě v Brně, kde vystudoval obor Arboristika.
Věnuje se profesionální péči o vzrostlé stromy pod značkou www.mytree.cz.
Ve Žďáře se zajímá o údržbu zeleně, především péči o vzrostlé dřeviny, řeku Sázavu a žďárské rybníky.
Kontakt: zdarak@windowslive.com

Roman Bukáček
Vystudoval obor Krajinné a pozemkové úpravy se zaměřením na územní plánování a krajinnou ekologii na ČZU FŽP Praha a Aplikovanou informatiku na ZMVŠ Třebíč a pracoval v agentuře životního prostředí CENIA pod MŽP se zaměřením na geografické informační systémy a hodnocení životního prostředí.
Aktivně se věnuje ochraně krajiny a životního prostředí a a aplikaci vědeckých poznatků na poli výkumu krajiny v územním plánování a v architektuře, ve městě i v krajině. Aktivně publikuje a účastní se konferencí zaměřených na tuto tématiku. Založil za tímto účelem Studio B&M, kde realizuje spolu s dalšími kolegy řadu vizí, ale protože má rád vývoj aplikací a informačních systémů dostal příležitost pracovat pro mapy.cz v rámci firmy Seznam.cz a založit pobočku této stále více se rozvíjející firmy ve Žďáře nad Sázavou.
Kontakt: romanbukacek

1 Comment

 1. Dobrý den,
  konečně…
  Souhlasíme plně s Vaším programem a všechny Vaše připomínky a postřehy jste snad slyšeli u nás doma.
  Rádi bychom se K Vám přidali a podpořili Vaši iniciativu.
  S pozravem a držíme palce.
  Jarda a Stáňa Wasserbauerovi

Napsat komentář